ZBIÓRKI ŻYWNOSCI

wspieramy ludzi niedożywionych 

Świąteczna Zbiórka Żywności

Świąteczna Zbiórka Żywności

W sobotę zakończyliśmy zbiórkę żywości w sklepach. Żywność dotarła już do magazynu Banku Żywności. Zebrano ponad 880 kg żywności, głównie produktów z długim terminem przydatności do spożycia. Zbiórka przeprowadzona została bez udziału wolontariuszy ze względu na panującą sytuację zagrożenia epidemiologicznego. Niestety ilość zebranej żywności jest niewystarczająca, w związku z czym akcja zbiórki żywności trwa nadal w internecie.

Można nas wesprzeć kupując wirtualne produkty na stronie https://zbiorkazywnosci.pl/produkt/koszyk/?attribute_pa_bank-zywnosci=bank-zywnosci-w-koninie.

Za zebrane w ten sposób środki finansowe zakupimy żywność przeznaczoną do paczek. Na chwilę obecną w naszym wirtualnym sklepie znajduje się ponad 1000,00 zł. To nadal jest za mało, aby przygotować 1500 paczek☹ Bardzo dziękujemy tym, którzy już nas wsparli zarówno ofiarując produkt w sklepie jak też tym, którzy zrobili zakupy w wirtualnym sklepie, a Ci którzy jeszcze nie zdążyli przyłączyć się do akcji mogą to zrobić do 20 grudnia. Bardzo liczymy na dalsze wsparcie!